Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan sportot hol lehet...

Olyan sportot hol lehet tanulni amit Boyka csinál? Vitathatatlan filmek.

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 20:13
1 2
 1/12 MadSeal ***** válasza:
Börtönökben
2020. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

muay thai, taekwondo, kyokoshin karate, box,


Ezek keverékét használja.

2020. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dolor nak is kb ezek vannak nem?
2020. aug. 13. 22:24
 4/12 anonim válasza:
2020. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi 4 es de nyilván nem ebből szeretnék megtanulni csak ha jó vagy szerintem a rúgások nagy részét meglehet tanulni (szerintem). A videót mèg nem nèztem meg csak kicsit belenéztem de nem értem mi a lényege
2020. aug. 19. 15:57
 6/12 anonim válasza:
Hogyhogy nem érted? Leiskolázta egy kis srác a videó készítőjét, pedig mekkora fizikai különbség volt kettejük között! Azért töltötte fel, hogy okuljunk belőle!
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha akarsz egy jót röhögni nézd meg ezt a vidit, természetesen ironizál; https://www.youtube.com/watch?v=CyTYsN_BOQo
2020. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez tényleg vicces volt,de nem értem miért kell ennyi paródia ebből. Nyilván az igazi bunyó nem olyan mint a filmben ezt én is tudom. De vannak benne olyan rúgások amiket meglehet csinálni.

Nem tudom melyik az de az biztos hogy van benne olyan.

2020. aug. 19. 17:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy csak sokan azt hiszik olyan jók mint Adkins?
2020. aug. 19. 17:29
 10/12 anonim válasza:

Hááát.. Adkins egy nagyon jó színész, szóval igen túl sokan hiszik, hogy jó színészek :) nyugi viccelek, de sokan képzelnek be dolgokat persze, ám ha edzeni akarod a tested javaslom a fegyencedzést a Jay's workout csatorna videósa elég jól kielemezte a könyvet pró és kontra pár korábbi videójában!

Beképzelt emberek hatástalanítására pedig az ataraxia nevű filozófiai irányzatot ajánlom, igaz hogy érzelemmentes hozzáállásról szól kb mint Spocknak, mégis nagyon szórakoztat más emberek reakciója amikor gyakorlom :)

2020. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!