Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mehetek...

Mennyi idő után mehetek versenyre ha elkezdek kick-boxolni ?

Figyelt kérdés
Milyen versenyek vannak egyébként ?

2020. jún. 21. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Csodával egyenlő ha az ember ma még talál kick box edzéseket, olyan szinten kiment a divatból ez a fajta küzdősport

Akkor mehetsz versenyre ha már edzésen a fél termet már le tudod verni.

Azelőtt ne indulj mert téged fognak agyonverni, ráadásul közönség előtt

2020. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rengeteg ilyen edzést találtam.

De te mit ajánlasz helyette mert még nem választottam.

2020. jún. 21. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlok mást, jó a kickbox

A világ legjobb küzdősportolójai közül is többen kickboxolnak csak ma már az MMA a divat inkább mindenhol

2020. jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem nem fontos egyébként hogy mi a divat meg ezek.

Lány MMA-t nem nagyon hallottam még, mert amúgy lány vagyok.

2020. jún. 21. 19:18
 5/8 MadSeal ***** válasza:
100%
Én 2 év után mentem először, van aki 1. De többet fejlődtem/tanultam azon a versenyen, mint 10 sparringon.
2020. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Van női MMA, Ronda Rousey a világbajnok és állittólag a legtehetségesebb is benne

https://www.youtube.com/watch?v=yoUbQxvDVss

De érnek el Magyarországon lányok jelentős sikereket Taekwondo-ban vagy sima boxban is

2020. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy megy neked. Aki komolyan csinálja, az a kick-box edzések mellett mást is sportol. Futás, kettlebell, ilyesmi. Ha csak eljársz heti két-három box edzésre, az is nagyon jó, de akkor később leszel versenyző.
2020. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisz589 válasza:
100%

"Csodával egyenlő ha az ember ma még talál kick box edzéseket, olyan szinten kiment a divatból ez a fajta küzdősport


Akkor mehetsz versenyre ha már edzésen a fél termet már le tudod verni.


Azelőtt ne indulj mert téged fognak agyonverni, ráadásul közönség előtt"


Istenem.. Ilyen hülyeségeket ritkán olvasok,ráadásul egyben.


Kezdjük azzal,hogy küzdősportot alapból nem divatból kezdi el az ember! Ha a fél termet le tudja verni? Látom te is nagyon otthon vagy ebben a témában. Nem,nem akkor fog versenyezni,ha a fél termet le tudja verni,hanem már van olyan szinten,illetve az edző úgy látja,hogy alkalmas versenyre.


"MMA a divat inkább mindenhol"


Gondolom.. Na akkor ide annyit,hogy MMA-t te sohol nem fogsz tanulni,illetve sehol nem fogják tanítani,mert ez egy szabályrendszer! Max,ha te csináltál/csinálsz minimum 2-3 harcművészetet/küzdősportot akkor el tudsz menni MMA szabályrendszerben bunyozni. Többire nem szánok időt,ez is bőven elég volt.


Kedves kérdező! Általában fél év,de ez igazából tőled függ:)

2020. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!