Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vajon felér ez egy szauna...

Vajon felér ez egy szauna közeli állapottal?

Figyelt kérdés

Mindennap megyek sétálva kb 3-4-5km-t, de nagyon nehéz terep(erdő) kaptató. Ilyen egészségügyi séta, mivel a térdem kiugrott, nem tudom mivel edzeni, mert sajnos nincs most gyógytorna lehetőségem sem.

Ha van valakinek erre is válasza az is érdekel, hogy mit lehet itthon sportolni rá?

Esetleg egy bevált videó, nagy gimnasztika labdám van, meg puha pilátesz labdám. Találtam pár tornát a youtubon, de elég haloványak.

A másik amit észre vettem, hogy esőkabátba nagyon beizzadtam.

Mivel én nagy szaunás vagyok, és most nincs erre mód, mert minden ilyen lehetőség szünetel. Szerintetek ez hasonló lehet?

Mármint az esőkabátban való séta, és izzadás?

És még egy érdekes kérdés.

Az miért van, hogy oké izzadt lett a ruhám is valamennyire, de az esőkabát!!! Na az belül olyan vizes volt, mintha most szedtem volna ki a mosógépből.

Ez csak pára lecsapódás?

Vagy olyan mint a szauna?

Aki tudja írja meg legyen kedves.

Köszönöm



2020. máj. 13. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!