Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FTM! Más is van úgy, hogy...

FTM! Más is van úgy, hogy szeret (ne) táncolni de túl nőiesek a mozdulatai, ezért inkább nem mer, azt mondja nem szeret?

Figyelt kérdés
A homofób hozzászólásokat és üzeneteket legyetek szíves hanyagolni, az ilyet végig sem olvasom, tiltásra kerül.

2020. máj. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az az FTM?
2020. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akinek szól az érti :) Female to male =transz fiú
2020. máj. 2. 14:50
 3/4 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok transznemű, de hátha tudok segíteni.

Ha egyedül táncolsz akkor is zavar? Mert, ha amúgy nem zavar, és szeretsz táncolni, akkor sz.rd le mások véleményét! Ne érdekeljen, hogy mit mondanak! Te fiú vagy és ezt tudod! Ha szeretsz táncolni, táncolj mert az örömet okoz neked, mi más ok lehetne rá. Boldoggá tesz, akkor táncolj! Tényleg, nem kell foglalkozni másokkal. Ha valakinek nem tetszik valami benned, akkor ők nem érdemlik meg a figyelmedet.

2020. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most nagyon jól esett! Ha nem lát senki akkor nem zavar, régebben sokszor úgy vezettem le a feszültséget hogy táncoltam.
2020. máj. 23. 03:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!