Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rúdtánchoz miért vetkőznek le?

Minseo1998 kérdése:

A rúdtánchoz miért vetkőznek le?

Figyelt kérdés
Mármint nem arra a rúdtáncra gondolok amikor bárokban szenvednek rajta, hanem a sportra. Szerintem egy tök jó sport lenne, én is csinálnám, vetkőzés nélkül. De akik sportként csinálják miért vetkőznek le azok is? Oké,igen a ruha csúszik, de nem lenne elég egy rövidnadrág bugyi helyett, és egy ujjatlan a haspóló helyett? Nem igazán értem a dolgot.

2020. ápr. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert ennek a "sportnak" az a lényege, hogy a nézők csorgathassák a nyálukat. Ha fel vagy öltözve, ez nehezebb. De otthon olyan ruhában csinálod, amilyenben akarod.
2020. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ahgy írtad te is. mert csúszik.


rövidgatyában ez nem menne

[link]

meg ez se

[link]

és ez se

[link]


ez meg mondjuk a haspóló ellen:

[link]


kereshetnék még de szerintem a lényeg átment

2020. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Takarosabb mint egy bikini. Nem értem mi a baj ezzel, másban nem lehet ezt a sportot űzni mert csúszik a ruha.

Nem gondolom hogy ki lenne belőle mindenük. Polóban ezt nem lehet, vagy betűrve de az is kicsúszhat.

2020. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Egy jó kis BDSM latexcuccban is jól csúszna, és nem kell mutogatni magadat:)
2020. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A latex ruhás ötlethez: csak próbálj meg gumikesztyűben behajtani néhány csavart, és megérted, miért nem működik. :)
2020. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Aztán magasugrót láttál-e már? Azokon sincs több ruha :D
2020. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pörölycápa ***** válasza:
100%
Mert a bör tapad a rudhoz, a ruha nem. Szoval tobb börfelulet=jobb tapadas. Vannak mar olyan nadragok amik tapadnak a rudhoz, es van szilikon boritasu rud is, ami ruhaban is tapad, de ezeken nem ugyanolyan erzes edzeni, nem ugyanugy viselkednek.
2020. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!