Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport illik hozzám?...

Milyen sport illik hozzám? Honnan lehet ezt tudni?

Figyelt kérdés

Nem bírom a monoton mozgásokat (így futni sem) és az ismétlődő gyakorlatokat sem (crossfiteztem, de ott "több körös" volt egy-egy gyakorlat, ami nagyon idegesített).

Társaságban jobban szeretek edzeni, mert motiválnak, hogy ne hagyjam abba a felénél + a pörgős zene is fontos.

Eddig kipróbáltam: konditerem (feladtam, barátnőkkel meg végigdumáltuk az időt), crossfit (ismétlődő gyakorlat), futás (túl monoton), biciklizés (monoton és így elbambulva nekimentem a tárgyaknak), görkorcsolya (nagyon pocsékak az utak és így nem élvezhető), jégkorcsolya (sajnos elköltöztem a régi helyemről és a legközelebbi pálya is 1,5 óra utazással lenne csak oda és ott is valami közösbe kéne becsatlakoznom), jóga (nagyon álmosító volt az egész).

Szóval keresem a tökéletes sportot. Ti mit tanácsolnátok?


2020. febr. 15. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Úsztam is, de nem bírja a bőröm a klóros vizet. A falmászásnál meg rádöbbentem, hogy pánikba esek magasban és bár szép dolog legyőzni a félelmet, de 2 alkalmat leszámítva soha többé nem mertem felkúszni rá.
2020. febr. 15. 19:06
 2/5 TR75 ***** válasza:
85%

Sakk. Minden játszma más, nem mész neki semminek, nem marja ki a bőröd a víz, bárhol űzheted, még interneten is. Van társaság... áh, lehet, hogy elálmosodnál, és zene sincs...

Fedett pályás távolbanézés?

2020. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozz meg egy küzdősporttal is,mert az hiányzik a listádról.
2020. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem neked a legjobban a csapatsportok lennének jók, röpi, kézi,kosár. Nem tudom hány éves vagy, de ha eljársz rendes edzésre akkor ott az edző fog futtatni, erősíteni is, másféle rövidebb kardiogyakorlatokat végezteti. Röpinél is lehet intenzív a meccs, de leginkább a kézinél vagy a kosárnál fogsz úgy futni egy csomót, hogy észre sem veszed. Plusz, ha a csapattársak jófejek. Ami lehet egyéni de változatos, azok az aerobik órák, ha egy jó edző van, aki gyakran másfajta gyakorlatokat mutat, szól a zene, minden jó. Ajánlom még a trx-et, nagyon jól erősít, valamit az edző végeztet egy kis kardiót is,tehát jól is fogyaszt. Ami igazán nőies, erősít, fogyaszt, 100% önbizalom tuning a pole fitness (rúd fitness) nagyon nehéz, de amint meg fogsz tudni csinálni egy szép figurát kb istennőnek fogod magad érezni. :)
2020. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 subrette ***** válasza:
Több sportágat kipróbálsz és valamelyik majd megtetszik...
2020. febr. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!