Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc sportod? : ) Miért?

Mi a kedvenc sportod? : ) Miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 23:59
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Kézilabda:)mert én is űztem 6 évig...sérülés miatt kellett befejeznem:)
2010. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Futok, futok, futok... Hogy miért? Erre nincs válaszom. Csak. Mert muszáj. Úgy mint Forest Gump. Nem akarok lefogyni, nem akarok szebb lenni, nem akarok zsírt égetni (180/64kg vagyok). Nézni nem szeretek semmit. Minden untat.
2010. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Fociii, és azért mert ööö nemtom xD

talán azért mert papám és apukám is focizott szüleim meg egy meccsen ismerkedtek meg :)

2010. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Ritmikus Gimnasztika>3 meg versenyzek is
2010. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Testépítés(csinálom is) Nem tudom miért de amikor edzek akkor megszűnik minden gondom.Meg ahogy Arnold is mondta a pumpáltság felér 1 orgazmussal:D
2010. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Lovaglás-mert nem sok annál job érzés van, amikor egy réten vágtatsz egy olyan lóval akiben megbízol. :) Persze a lépés, meg az ügetés is jó, de a vágta akkor is a legjobb. :)

Gokartozás-mert majdnem ugyanolyan jó érzés, csak menni, menni minél gyorsabban, ahogy egyre több gyakorlatod lesz, mint lóval vágtatni. :)

2010. szept. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Parkour! Mert ott aztán szabad vagy! Megszűnik a külvilág, íímádom!
2010. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Gyakor ***** válasza:
A testépítés. Hogy miért? Hát.. talán azért, mert ehhez nem elég az, hogy elmész edzeni, hanem itt azért filózni kell, hogy mit/mikor/mennyit kajálsz/pihensz/edzel. Egy életmód. Talán részben ezért :)
2010. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kayl18 ***** válasza:
box, mert ha beléd kötnek, tudsz védekezni, ha ügyes vagy és keméynen űzöd akkor akárki beléd köthet, jah és a környékünk elég veszélyes, már csak ezért is űzöm:D
2010. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Testépítés. Hobbi szinten én is művelem, ma éppen lábat edzettem és kegyetlenül hajtottam magam, de remélem meg lesz az eredménye. Ez vonz inkább mint a foci meg ilyesmik. Esetleg még a motorsport.
2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!