Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Belvárosi Vívó Egyesületben...

A Belvárosi Vívó Egyesületben hobbi szinten vívás? Kifejtve lent

Figyelt kérdés

Kamasz lány vagyok, 3 éve vívok (kard) és nagyon szeretem. Ennek ellenére sajnos ebben a formában nem tudom folytatni, nagy elvárású iskolába járok, sok (általam kedvelt) plusz programmal, emellett pedig nincs elég időm/energiám a jelenlegi egyesületembe minden hétköznap d.u. elmenni, és sajnos a versenyzés is kötelező, amit én nem szeretnék. Maga a vívás nagyon fontos nekem, ezért keresek olyan helyet Budapesten, ahova "középhaladó"ként hobbiszinten járhatok, nincs versenykényszer stb... van teljes felszerelésem is, ha esetleg ez lényeges😂

A Belvárosi Vívó Egyesület oldalán úgy értelmeztem, hogy oda lehet ilyen szabadabban járni, ez így van? Ha valaki jár(/t) oda, vívott ott, vagy csak szimplán ismeri, attól nagyon szívesen elfogadnék tapasztalatokat, infókat és véleményeket:)

Ha pedig valaki ismer másik ilyen helyet, azt is kíváncsian várom



2020. jan. 2. 15:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!