Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kalenji órákról vélemények?

Kalenji órákról vélemények?

Figyelt kérdés
Én a Kalenji W900-ast szeretném megvenni. A lényeg az nekem, hogy nehezen kopjon, bírja az ütéseket, ellenálljon a víznek és sportoláshoz is kényelmes viselet legyen, lehetőleg olcsó áron. Funkciókkal kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, stopperen kívül mást nem használnék. Spartan Race versenyekre járok, ha lehetséges, oda is vinném magammal.

2019. dec. 8. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Futáshoz alkalmatlan. Inkább vegyél egy ilyet.

[link]

2019. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Ha futáshoz használhatót akarsz az itt indul

[link]


[link]

2019. dec. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlásokat! De nem igazán ilyen órákat keresek. Az 1. óra sajnos úszásnál nem működik. A 2. és a 3. nekem nagyon drága, jók a plusz funkciók, de ez nekem ennyit nem ér meg.
2019. dec. 8. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem túl drága. 90-100 ezer nem igazán pénz értük. Van 180-200 ért is...


De ez a w900 ez pont semmire nem jó.

2019. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de sajnos a keresetem miatt nem engedhetek meg magamnak egy ilyen órát. Már leszögeztem, hogy nem akarok annyiért venni, az már mindenkinek a magánügye, hogy mi számít "nem olyan soknak"...

Ha meg valaki nem tud értelmes hozzászólást írni, az kérem ne válaszoljon a kérdésemre.

A további hasznos válaszokat megköszönöm!

2019. dec. 8. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
De ez egy sima óra stopperrel. Ilyet kapsz egy ezresért a piacon.
2019. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Amire neked kell, arra jó. Azonban elgondolkodnék, hogy ha már veszek valamit, akkor mit tudjon, hiszen valóban, ez csak egy stopporóra, amit programozni lehet (inkább programokat használni). A helyedben akkor már inkább valami pulzusmérőset vennék. Én is futok, én csak távolságot és tempót mérek telefonnal, többen mondták már a pulzust, lehet, hogy beszerzek én is valamit.

A Decathlon honlapján szinte minden termékhez van érétkelés, böngészd át azokat.

2019. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

2:

A posztoló nem akar sem GPS trackelést, sem pulzusmérést, sem okos funkciókat, semmiféle extra elemzési funkciót, amit ezek az órák kínálnak. Neki sima stopper óra kell.


De ha már GPS-es futóóra, ezek sem onnan indulnak. Polarból az M430 is megfelel a legtöbb futó céljaira, és jóval olcsóbb, mint a Vantage M. A Vantage M lényegében abban tud többet, hogy tovább bírja az aksija, tud medencés úszásnál távolságot és stílust mérni, valamint nem csak GPS-t, hanem más rendszereket (Glonass, Galileo és a japán) is tud használni, de ezzel együtt is sokkal több a panasz a GPS pontatlanságára, mint az M430, M600 és V800 óráknál.

2019. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!