Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Modern táncon mit vegyek a...

Modern táncon mit vegyek a lábamra, hogy ne fagyjon meg?

Figyelt kérdés
Most hogy jön a hideg idő már fázik a lábam egy vastag zokniban a teremben. A terem alatt föld feletti, nyitott parkolóház van, így alulról jön rendesen a hideg, valamilyen betonos anyag a padló és azon van linoleum, nem meleg burkolatú. Már pénteken is éreztem egy kicsit, hogy fázik így a lábam, szombaton az órán viszont a térdemig elkezdett fájni a lábszáram minden mozdulatra, jéghideg lett. Volt még egy zoknim, azt is felvettem közben, kicsit komfortosabb lett, de fájt a lábam és fázott még mindig. A termen nem tudunk alakítani csak béreljük, ez sajnos nem opció. Balett cipőt nem veszek erre az órára, mert a rüsztöm is fázik, ha rá veszek zoknit nem érzem jól a földet, nehéz mozogni. A dupla zokni, harisnya jön mindig, de félek ez is hideg, +van lábmelegítőm, azt is elviszem és felveszem, de ezzel még nem oldódik meg, hogy a lábfejem fázik a legjobban és onnan ugyanúgy felfázok/ megfázik a lábam. Tegnap rendeltem egy bloch-os mamuszt, de az sem jó választás a futós haladós feladatokhoz, ezekre kellene nekem egy tuti megoldás. Gondolkoztam a melegítő tasakon is. Mit tudnék csinálni? Sajnos mára megfázott rendesen a lábam és fáj mindkét sípcsontom, ezt azért el szeretném kerülni legközelebb. Van valamilyen ötletetek vagy ami nektek is bevált?
2019. nov. 17. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!