Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixben hogyan kell olyat,...

Tippmixben hogyan kell olyat, hogy mondjuk megrakok 10-15 eseményt, abból ha egy vesztes akkor még nyerjek?

Figyelt kérdés

Amióta vannak az EB-selejtezők, minden_egyes_alkalommal 1, azaz egy meglepetés eredményen ment el a mixem, tök mindegy mit és hogyan raktam, erősebb csapatokat, gólszámot, döntetlennél visszajárt, bármit, minden kötésben (általában 10-15 meccset rakok) volt egy meglepetés, mikor a világbajnok franciák kikaptak a félamatőr törököktől, a világelső Belgium nem tud 5-öt rúgni a világranglista tökutolsó San Marinonak, sorolhatnám, vagy pl. most úgy néz ki Fehéroroszország és Észtország válogatottjai még nem jutottak el odáig hogy a futballt gólra játsszák és a cél nem 90 percig lézengeni a pályán, egyszóval mindig de mindig beüt valami derült égből villámcsapás ami egy a millióhoz de pont összejön, és kezdem már nagyon unni.

Elvileg úgy tudom van olyan kötés amiben meg lehet tenni hogy mondjuk ha 10 meccset rakok és egy úszik, akkor még nyerek, csak nyilván kevesebbet. Viszont nekem ezek a magyarázatok hogy kiválasztott összes kimenetel meg mittudomén ezek kínaiak. Valaki tud ebben segíteni?



2019. okt. 10. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Eladó biztos segít. De ilyenkor a tét 10-szeresét fizeted azt tudod? Amúgy egyszerű csak már rég töltöttem ilyet. Talán miután kitoltotted mérkőzés számra nem tizet xelsz, hanem vagy egyet vagy kilencet. Ezt a részét kell kérdezni. De a tétről amit irtam az fix.
2019. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerencsejáték zrt oldalán megtalálod, nem tudok most linkelni.
2019. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:

A Tippmix oldalán van lehetőséged gyakorolni.Kiválasztod az eseményeket, majd rákattintasz a jobb fölső sarokban a "Szelvény" gombra és ott eljátszogathatsz a különböző lehetőségekkel.

Amit te szeretnél az a 9/10-es kombináció, amely - egy kombinációs szelvény helyett - 10 szelvény megjátszását jelentené, ezért a tét is 10-szeres.

2019. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!