Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lecserélnétek egy futócipőt...

Lecserélnétek egy futócipőt mert lekopott a logók és a márkajelzés egy része, azaz így ciki?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hány km van benne, már biztos nem csillapít úgy mint újkorában, de nem futok sokat, pár km-t hetente. Külvárosban lakom, utcán futok késő délután általában, esetleg futópályán.
2019. okt. 5. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, első dolgom lenne rohanni és venni egy másik cipőt ha lekopik a márkajelzés, ha a márkajelzés miatt vásároltam volna meg a cipőt... Ha azért vettem volna, mert futni akartam benne és egyébként semmi baja, nem szakadt, nem válik le a talpa, akkor nem rohannék egy logó miatt másikat venni.
2019. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki, ha nagyon látványos a márkajelzés. Olyan, mintha menőzni próbálna vele.
2019. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha funkcionálisan hibátlan, eszembe sem jutna lecserélni.
2019. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Én pont azért vettem hokát, hogy mindenki lássa, hogy van 40 rongyom cipőre. Ha nem látszana, akkor értelme sincs szóval azonnal lecserélném.
2019. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor egyelőre marad, bár elég kemény a talpa is.
2019. okt. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!