Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen elliptikus trénert vegyek?

Milyen elliptikus trénert vegyek?

Figyelt kérdés

Max. 150 000 Ft értékben szeretnék venni, de egy kissé tanácstalan vagyok, mert nagyon sok cikket elolvastam, lehet, hogy túl sokat is és kezdek belekeveredni. Egyik cikkben azt írták, hogy a 30 cm-es lépéshosszal nem érünk el sokat, mert az inkább a sétálást imitálja, jobb a 40 centis lépéshossz, a másikban azt, hogy a 40-45 centis lépéshossz a magasabb embereknek való. Most ez, hogy van akkor? 165 cm-hez mennyi legyen a lépéshossz? Plusz láttam egy elliptikus trénert, amely 150 000 Ft és 32 centis lépéshosszal rendelkezik, aztán csak sétálni tudok vele?

Továbbá ott van a Q-faktor. A legkisebb Q-faktor amit láttam, 10 cm volt, de az a gép bőven meghaladja a rendelkezésemre álló keretet. Mekkora az ideális pedálok közötti távolság?


Az a baj, hogy ezekről az adatokról néhány webáruház honlapján nincs semmi. Amikor meg felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy érdeklődjek, szépen és kedvesen közölték velem, hogy a honlapon fent van minden adat, amely alapján döntést tudok hozni.


2019. szept. 4. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!