Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csinálhatok ingyen valakinek...

Csinálhatok ingyen valakinek egy arculatot, semmi papír nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, hülye vagyok hozzá, de anno tanultam hobbiként grafikát, és egy ismerősnek lett egy kicsi üzlete, ahhoz szeretne egy kisebb arculatot. Én mondtam neki, hogy ingyen megcsinálom, ha tetszik neki. Viszont arról fogalmam sincs, hogy ha pl csinálok neki, logót, névjegykártyát, webdesignt, akkor az tök mindegy-e, hogy ki csinálta, meg, hogy papírja, semmije nem volt hozzá, nem? A lényeg, hogy egyedi legyen.
2019. máj. 13. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy papírod legyen hozzá, miért is kéne?
2019. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát se fogja érdekelni.
2019. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen csinálhatsz.

Nem kell semmilyen végzettség hozzá.

Én azért kérnék érte valamennyi pénzt, mert ami ingyen van, azt nem becsülik semmire, de hátha ez az eset kivétel lesz.

2019. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó barát, és szórakozásból cisnálom meg, mert van rendes munkám abból jól megélek, ezt pedig élvezettem teszem meg neki. Csak maga az, hogy számon lehet-e kérni, hogy honnan van a vége arculata, azt nem tudom hogy megy, nem tanultam elvégre.
2019. máj. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!