Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A varázsgomba grow kit rendelé...

A varázsgomba grow kit rendelése és birtoklása legális magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a spóra birtoklása legális, de hogy a grow kit vajon legális-e arra sehol se találtam információt.

2019. ápr. 3. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Hívd fel a rendőrséget, hogy a szomszédod varázsgombát birtokol. Ha kijönnek, akkor illegális... :)
2019. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a grow kitek nagyon veszélyesek. Nekem csak hangyafarm grow kitem volt, gyerekkoromban. Egyszer leesett az asztalról és egy hétig minden tele volt hangyákkal. Apám elől be kellett zárkóznom a kamrába, nehogy megverjen.
2019. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem legális a spóra birtoklása sem

Előkészületnek számít, senki nem veszi be hogy csak hobbiból tartod egy hallucinogén gomba spóráit

2019. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarisztánban semmi ilyen nem legális. Ott van helyette a pia meg a nyugtató.
2019. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A spóra rendelés az legális. A grow kitet nem tudom. Régen volt egy weboldal, ahonnét 1 Euroért küldtek spórát. De úgy tudom az megszünt és most már csak 10 eurótól küldenek.
2019. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző, rendelni meglehet, főleg Hollandiából szállítják ezeket ott valóban legális

De nálunk nem!!

Ha esetleg vámon megtalálják komoly bajod lehet belőle, főleg Hollandiából nem szabad ilyeneket rendelhetni mert az onnan érkező küldeményekre ráadásul fokozottan figyelnek

2019. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hollandiában legális, de kivinni az országból nem.
2019. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De a spóra lenyomat és a spóra fecskendő rendelés és birtoklás legális. A barátom is rendelt spórát és nem lett baja. Amiből csinált Gomba "sütiket" és nekem adta. Nálam nőttek ki a gombák...És megettük.

Akkor még 1 Euroért küldték a spórát, de úgy tudom ez megszűnt. (Volt egy ilyen külföldi weboldal, hogy 1 Euro Spore, vagy Free Spore)

2019. ápr. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fecskendős bizbazt meg főleg nem szabad rendelni

Nem azért nem lett bajotok mer legális hanem mert szerencsétek volt és nem fogták meg a vámon

2019. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!