Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak Magyarországon büntetik...

Csak Magyarországon büntetik torrent oldalakat?

Figyelt kérdés
Ugyanis a legtöbb torrent szervert külföldre viszik, és így a magyar állam nem tud mit tenni ellenük. De mi a helyzet külföldön, ott elfér a torrent szerver? Ott nem foglalkoznak ezzel a kérdéssel? Külföldöt nem érdekli, hogy hány szerver van náluk, nincs razzia sem?
2010. jún. 30. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
külföldön nem ekkora probléma a torrent, mert magasabb az életszínvonal, több dvd-t vesznek,meg a programokat is megveszik legálisan, így nem kell annyi pénzt rászánni az üldözésükre. de valószínűleg külföldön is utánamennek, ha vki durván csinálja, lásd piratebay per svédországban.
2010. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát én nem tudom, nekem tökéletesen megfelel a külföldi szerver. Épp most is játékot töltök le. A kormány meg bekaphatja:D
2010. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem rég talán a svédek perelték a thepiratebay-t, de ezt leszámítva nem nagyon tudok példát hozni.
2010. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hülyeség, hogy tiltják ezeket a torrentoldalakat, ezek a letöltések, persze egy bizonyos határon belül népszerűsítik a filmeket, játékokat. A legtöbb normális ember szerintem úgy van vele, hogy ami nagyon tetszik, azt megveszik eredetiben, hogy támogassák az alkotókat. Akinek meg nincs pénze mozira vagy megvenni egy több ezer forintos dvdt, annak akkor se lesz pénze rá, ha betiltják a torrentezést és nem tudja letölteni sehonnan, tehát változatlanul nem venné meg.
2010. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem lenne torrent én akkor sem vennék egy büdös dvdt sem, moziba sem mennék. Leginkább azért mert olyan filmek jönnek ki már évek óta amit falra hányni sem érdemes.
2010. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a rühesek csak tiltani tudnak. Egyszer benézhetnének a paraván mögé, miért is töltjük feketén.
2010. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

most büszkék lehetnek magukra hogy letiltották az oldalakat

a rühes ge**k ezzel is csak az utálatot nyerték el maguknak.. ...közbiztonság kitérdekel..

milliárdos sikkasztások kit érdekelnek...

De a torrentet azt tiltani kell. hát bravó nekik

2010. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

06-30 16:11


Természetesen külföldön mindig minden tökéletes, a külföldieknek a szellentése is virágillatú.


[link]


[link]


"Under Federal law, downloaders can be fined up to $150,000 per music track. In 2009, a woman in Minnesota was fined $1.9 million dollars for downloading 24 tracks from the Internet."

2010. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!