Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így fel tudnék venni valamilye...

Így fel tudnék venni valamilyen segélyt?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok csak 8 általánosom van. Nem vagyok bejelentve, de egy kisboltban dolgozom, mint raktáros. A fizetés így is édes kevés. Januárban fogok menni eladói képzésre a munkanélküli által, az lenne a kérdésem hogy önkormányzaton fel- e tudnék venni valamilyen segélyt? Egyik kollégám azt mondta létezik olyan, hogy az önkormányzat havonta küld 10ezer forintot addig még nem lesz rendes munkahelyem. Holnap megérdeklődöm ezt az önkormányzaton. Szerintetek létezik ilyen ? Vagy ehhez is bizonyos ledolgozott évek kellenek ?

2018. dec. 5. 08:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Aktív korúak ellátása segélyt kérhetem?
2018. dec. 5. 08:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérheted. Nem tudom mi változott, de anno egy év regisztrált álláskeresőként kapható a FTH-t(foglalkoztatást helyettesítő segély) annak előtte olyan 3-4 ezret lehetett igényelni háromhavonta (ezt az önkormányzatnál) kérelmet kell kitölteni...kb semmit sem ér.


Az egy év alatt folyamatosan ajánatot tesznek állásra, és havonta pecsételtetni kell, megjelenni a megadott időpontban.

2018. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!