Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez nem törvényszegés? (A...

Bogsy kérdése:

Ez nem törvényszegés? (A lényeg lentebb van)

Figyelt kérdés
5.-ben volt egy angol anyanyelvű pasi segíteni tanulni az angolt. Sztem semmi sem látszott rajta, de az egyik órára késve ment be, és annyira álmosan, hogy majdnem elaludt. 5. végén nem láttuk már a suliban, és a tanárom (4 angolcsop. van) mesélte, hogy a pasas drogozott, meg éjszakai bulikba járt. A többi angoltanár azt hazudta a gyerekeknek, hogy azért ment el Ryan (az angol anyany. pasas), mert meghalt az anyja. Nem törvényszegés ez, hogy azért eljön "segíteni" Mo-ba, hogy csak igyon, drogozzon, meg bulizzon?? Az azutáni napon rosszat is álmodtam vele. :(
2010. jún. 26. 16:03
 1/8 anonim válasza:
Jaj, mar miert lenne torvenyszeges? Mindenki ugy eli az eletet, ahogy akarja. Ha ennyi esze van, az az o baja.
2010. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Az igazság az, hogy a tanárok között amúgy is sok alkesz meg drogos van, drogozni egyébként Magyarországon törvénytelen, de nem csak a tanároknak.
2010. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fájdalmas. Gondolom az oktatási tevékenységért fizettek neki és nem szórakozni jött Magyarországra. Szabadidejében teljesen mindegy hogy mit csinál. Ugyanakkor igaz, a kábítószer fogyasztás valóban jogszabályba ütközik. A rendezetlen életvitel pedig erkölcsi aggályokat vet fel, kiváltképpen oktatási feladatokat ellátó személy esetében, de ez önmagában nem sért törvényt, csupán közvetve, a narkotikumokkal való visszaélésen keresztül
2010. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

1: kábszert fogyasztani törvénytelen. Az, hogy a nyugdíjasok jó része széjjel van gyógyszerezve, és már a pálinkafőzés is legális otthon, nem érdekes, a fű az rossz, érteeem? ( életemben nem fogyasztottam kábszert, még mielőtt)

2: Már mi a francért lenne az törvénysértő, hogy valaki elmegy egy másik országba dolgozni, és közben bulizik?!

3: Rosszat álmodtál? A present perfect kikérdezése közben heroinos fecskendővel kergetett?

2010. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az, hogy a nyugdíjasok jó része széjjel van gyógyszerezve"


Az meg mi? Az én édesanyám már 50 éves korában meghalt volna ha nem szedi a megfelelő gyógyszereket, és így 83 évet élt.

2010. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

egészed addig szerintem nem kell egy tanárt büntetni, míg az az órát rendesen leadja és a gyerekeket nem bánja! ennyi, aztán h ezt h teszi az már az ő dolga.

bántott amúgy valaha vkit? megtanuntál égül angolul? vagy csak a tanár ócsárolásával voltál elfoglalva? és miért drogozott azt nézte vki? nem védeni akarom, csak a másik oldalt is szemléltetem. (én se szeretem ha vki drogozik v iszik)

2010. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Beperelni nem tom (XD), az álmom nem az a presentes volt (XD), az utsónak, pedig a pasas MAGA mondta a tanáromnak, hogy drogozott...
2010. jún. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!