Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakinek adódik olyan...

Ha valakinek adódik olyan helyzete, hogy például egy vita végett, valósnak mutatkozó vádak alapján valaki ellen eljárást folytatnak, annak manapság milyen "eszköze" van?

Figyelt kérdés

Tegyünk fel egy esetet:

A barátnőm egy éjszaka szeretkezni szeretne velem. Megtörtént minden olyan dolog. Pár nappal később, egy komoly vita után úgy dönt, hogy úgy áll bosszút, hogy feljelent, mivel "megerőszakoltam" őt. Ez után gondolom a DNS és ezerféle vizsgálat után bebizonyosodna, hogy valójában megerőszakoltam őt.....Ezt egyszer egy dokumentumfilmben láttam, ahol egy nő csinálta ezt egymás után több párjával is, és akivel elkövette, ő mesélt erről a sztoriról.


Őszintén kérdezem. Manapság mit lehetne tenni az ilyesféle csalók ellen?


Esetleg ha olvassa ezt egy szolgálaton kívüli rendőr vagy nyomozó, akkor neki (vagyis ha az vagy, akkor NEKED) mi lenne erről a véleményed?


én úgy gondolom, hogy érdemes lenne minden egyes Facebook beszélgetést megőrizni, hogy mégha ciki is, de bizonyíték lehessen belőle.


Nektek mi a véleményetek erről a dologról?

Kérem, csak komoly válaszokat írjatok köszi! :)



2018. nov. 12. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod bizonyitani, h nem eroszakoltad meg, es o tudja bizonyitani, h ezt tetted vele, akkor mesz a koterbe. Idehaza, az esetek tobbsegeben nem az van mint Amerikaban, tehat az itteni statisztika azt mutatja, h az esetek tobbsegeben, megtortennek az eroszakok. Nem kitalaciok, hanem bizony valosak. Ami millo fele keppen bizonyithato. Orvosi vizsgalatok, latlelet (akar horzsolasok, csuklo lefogas) stb..
2018. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!