Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek ez jogos?

Szerintetek ez jogos?

Figyelt kérdés
A házunkban a szomszéd ismerösömnél cseréltek gázórát,mivel 10 évente szoktak,majd egy hét mulva kapott egy levelet,hogy karcos volt az óra stb,és birságolnak,nekem panaszkodott,hogy a net tele van ilyen esetekkel hogy a gázművek újabban ilyen bűncselekményeket követ el,de más szolgáltatókra is igaz utána néztem a neten. Na most a héten hozzám is akart jönni a két sz@rházi cserélni gázórát,kezembe egy kamerával gondoltam rögzitem a munkásságukat nehogy csőbe huzzanak mint a házunkban jó pár embert (utólag kiderült) erre a két csicska belázadt,hogy ők ehhez bizony nem járulnak hozzá,mondom én meg ahhoz nem hogy felvétel nélkül dolgozzanak,mondtam nekik csak akkor használom fel a felvételt ha megakarnak kárositani azaz meglopni. Biróság stb,ebbe elballagtak mint a kiherélt kutyák,faramuci a helyzet,szerintetek jól tettem amit tettem hogy nem hagytam magam meglopni! Köszi a választ!
2018. nov. 8. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. A felvėtelt úgysem tetted volna közzė, viszont vitás esetben hasznos.
2018. nov. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezeket a karcolásos kártéritéseket egy szolgáltató csinálja de nem jut eszembe a neve. Nálatok melyik cég van?
2018. nov. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tigáz!
2018. nov. 8. 08:44
 4/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem a közösképviselővel,a házban ezentúl bármelyik szolgáltató jön órát cserélni

vállalom a videó rögzitését vitás estben bizonyitó jellegű lehet,tehát satuba lesz a f@rkuk

ezeknek a tolvajoknak,mondtam hogy első lépés igazolványuk fotózása,utána he ez megvan

videó felvétel indul és nekieshetnek a munkának,ennyi ezt ajánlom mindenkinek,mert utána már ők

diktálnak ha nincs felvétel,a Tigáz a fő bűnelkövető de a net tele Főgázos Elműs csalókkal is,

egy volt szerelő név nélkül leirta a neten ők 50ropi jutalékot kapnak egy ilyenért,ha nem vissznek be

eredményt tehát nem találnak semmit elbocsátják őket tehát egy kisebb maffia alakult ki ezen a téren,

tehát figyeljetek ti is résen kell lenni.

2018. nov. 8. 08:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom.


egyrészt a Tigáz már évekkel ezelőtt leadta a lakossági üzetágat, onnan tudom, hogy mi is hozzájuk tartoztunk, de már a főgázhoz. nem tudom, hogy te hogy tartozhatsz a Tigázhoz.


másrészt nálunk nemrég volt óracsere és az úgy zajlott, hogy ott a helyszínen nagyon alaposan megnézték az órát és jegyzőkönyvet vettek fel róla, majd a leszerelt órát ott a helyszínen bevizsgálták, hogy mennyire mér pontosan és erről is felvettek egy jegyzőkönyvet. mindkettőből kaptam másolatot. meg ajánlott levélben előre szóltak, hogy jönni fognak.


úgyhogy nem igazán értem a történeted.

2018. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A Tigáz a szolgáltatód,álltalában alvállalkozó végzi ezeket a melókat,nem minden esetben lopnak de elvannak szaporodva ezek az esetek,nézz rá neten,nálatok akkor korrekten jártak el,ahogy kell,de ugy félnek a kamerától mint a bűnözök,ha nincs gond ugyis törlöm nem?
2018. nov. 8. 09:11
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Természetesen jogos és nincs joga ellenszegülni a felvételnek.
2018. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszi én is igy gondolom
2018. nov. 8. 09:29
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"A Tigáz a szolgáltatód"


nem.

mint mondottam volt, a tigáznak nincs lakossági szolgáltatása.

2018. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jó ha ez olyan fontos akkor megnézem ha otthon leszek és megirom ki a szolgáltató,de nem is ez a lényeg mert mindegyik szolgáltatónál olvasni ilyen bűnelkövetésről.
2018. nov. 8. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!