Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkanélküli segélyt meddig...

Munkanélküli segélyt meddig igényelhetek?

Figyelt kérdés

Márciusban hagytam ott az előző munkahelyem, ahol tavaly januárban kezdtem el dolgozni. Március óta egy helyen voltam, ott

Kb 1 hetet dolgoztam csak, azóta itthon vagyok. Igényelhetek még munkanélküli segélyt így kb 8 hónap elteltével, vagy ezt rögtön a munkaviszony megszűnése után kellett volna?

Ne haragudjatok ha rossz kategória.



2018. nov. 5. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem igen, ha meg van a jogosultság, az nem évül el.
2018. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 5. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor igényelheted, azt nézik, hogy az igénylást megelőző 3 évben mennyi munkaviszonyod volt. Ha összesen ennyi munkaviszonyod volt, amennyit írsz, akkor kb 42 napig fogod kapni (minden 10 nap munkaviszony után jár egy nap ellátás). És már nem segélynek hívják, hanem álláskeresési járadéknak.
2018. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki egy évet ledolgozik, akkor is csak másfél hónapig kapja? Nem semmi, hogy elromlott akkor a dolgok odahaza az elmúlt 10 évben. És sajnos nem csak ilyen téren.
2018. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elromlott akkor=elromlottak


Kezdem már unni a teló önkényes átjavítgatását!

2018. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
#5 Káccsold ki a Tékilencet!!
2018. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mentek a zöldek. :D
2018. nov. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!