Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ügyvédeknek miért nincs...

Az ügyvédeknek miért nincs honlapjuk?

Figyelt kérdés
Persze van párnak, de a városomban lévő ügyvédeknek döntően nincs. Hogy szereznek ügyfelet? Hogy tudom meg, hogy milyen területhez értenek?
2018. okt. 15. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mért csírák.
2018. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert lusták/marketing érzék 0.
2018. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat.

Amíg nem kell trükkökhöz folyamodniuk, hogy megbízásokat kapjanak, addig nincs szükségük felesleges kiadásokra. Nem ők szerzik az ügyfelet, hanem az ügyfél szerzi az ügyvédet. Majd ha fordítva lesz, majd ha 100 ügyvédre jut 1-2 ügy, akkor versenyezni fognak, és talán még honlapjuk is lesz. De addig ilyesmire ne számíts. Esetleg divatból egyik-másik. De piaci szükségszerűségből egyelőre nem.

2018. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően:

Az ügyvéd nem hirdetheti magát, a tevékenységét.

Egyes ügyvédek szerint az internetes honlap is hirdetés, mások szerint meg nem az, csak tájékoztatás.

2018. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát én "millenial"-ként nem választanék olyan ügyvédet, akinek honlapja sincs, s szerintem már most is jóval több megkeresés érkezik ahhoz a kettő ügyvédhez a városban a többihez képest, akinek van.


Azt hittem ez a hirdetés dolog csak az ügyvédi árazásra van, ott még megértem, hogy nem írják ki, abból a szempontból, hogy nem akarnak büntetést a kamarától (egyébként nem), de így is van pár ügyvéd, akinek kint van.


Pedig milyen jók is lehetnének egyébként a magyar Better Call Saul-féle reklámok. :)

2018. okt. 18. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Hát én "millenial"-ként nem választanék olyan ügyvédet, akinek honlapja sincs, "


Azért az jusson már el az agyadig, hogy vannak ügyvédek, akik még úgy is válogatnak az ügyfelek között, hogy nem szorulnak rá semmiféle reklámra.


A weblap meg nem kötelező, csak opció, a futottak még kategóriások számára.

2018. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!