Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudhatom azt hogy...

Honnan tudhatom azt hogy valaki kém szoftvert telepített a telefonomra?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt telót, de lehet hogy csak azért adták el, hogy kémkedjenek utánam!


Ha én meg tudom csinálni akkor más is.


Azok meg annyira sunyik hogy nem látod a telepített alkalmazások között! Fel tudom jelenteni az eladót ha kiderül? Nem akarom újra rakni az egész rendszert, meg kém szoftverek után kutatni...



2018. aug. 24. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

már pedig a romot le kell cseréld, különben sosem lehetsz biztos benne, de mivel nem akarod lecserélni ezért sosem tudod meg.


Add el, és vegyél másikat.

2018. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudták volna, hogy pont te veszed meg?
2018. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Sőt, újonnan se vegyél telefont, mert azon is lehet kém szoftver! Csak azért adják el pont neked, hogy kémkedjenek utánad, hiszen olyan fontos ember vagy!
2018. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
A windows is kémkedik utánad és lehallgatja az FBI a skípod. Ez nem baj?
2018. aug. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az újon is nagyon könnyen fognak kémkedni.
2018. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emiatt nem kell aggodnod. Jobban teszed, ha újratelepíted a rendszert, és kész is vagy. Ezután már a b***s pi**a nem tud kémkedni utánad, amíg fel nem teszi rá újra. Ehhez persze vissza kell lopnia a telefont. úgyhogy telepítsd újra, és feledkezz meg rola.
2018. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!