Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kábítószer birtoklása esetén...

Kábítószer birtoklása esetén milyen jogszabályokra lehet számítani? Alul kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem velem történt az eset, csak érdeklődnék itteni infókból is.

A rendőrök 3 tő kannabiszt, és egy telep pszichedelikus gombát foglaltak le. Árusítás nem történt, saját felhasználás történt.


A hatóanyag mennyiségről még nincs információm.


Milyen opciókat tudtok, mellyel el lehet kerülni a börtönbüntetést? Elvonó, drogprevenciós előadásokra járás, közösségi munka, vizeletminta tisztasága... ilyesmikre gondolok.


Kioktatnátok esetleg, mikre kell számítani?



2018. júl. 24. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kéne a korodat az előéletedet, az életkörülményeidet stb. Nem kell tagadni, hogy a tied, itt teljesen anonim minden..
2018. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tgt ***** válasza:

Ha a hatóanyag a csekély mennyiség felső határát nem haladja meg, akkor elterelésre kell menni valamelyik szenvedélybeteg segítő intézménybe.


Ha meghaladja a csekély mennyiséget, akkor valamilyen büntetésre számíthatsz.

2018. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy anonim minden, de nem én vagyok a "szerencsés".


Nos, 21 éves, elvált szülők, édesanyjával volt pár veszélyes estéje gyerekkorban. Iskolában verték, és végül depressziót állapítottak meg az orvosok. Pánikbetegség, xanax használat (ez receptre)

2018. júl. 24. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Sorry, előbb elküldte, mint akartam.

Szóval volt gyermekkori molesztáció is, szóval elég hánytatott egy 20 éve volt az illetőnek. 20 évet töltött lényegében a saját börtönében. Ebből a szempontból a mostani lebukáson kívül nem volt semmi.

2018. júl. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!