Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Minden evben regisztraltatni...

Hajdu Peter kérdése:

Minden evben regisztraltatni kell a feltöltökartyakat a telefonos cegeknel, Serti-e az emberi jogokat az evenkenti regisztralas? Lehet. E ezt a Magyarok elleni uldözesnek nevezni?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben 1 buncselekmenyt biztos elkövetnek az összes telefonkartyaval , amikor leigazoltatjak a hasznalojat ?
2018. jún. 28. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyáltalán tudod te, mik azok az emberi jogok? Hogy jut eszedbe ilyesmi?

2018. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Mókás, hogy a kártya benne van a riasztóban, így halvány lila fingom sincs mikor kell adatot egyeztetni, hiába küldenek sms-t, nem látom...


Szánalmas foshalmaz intézkedés, egy dilettáns hozzá nem értő idióta agyából pattanhatott csak ki ez az ötlet, nincs semmi értelme. De egy ilyen országban mint ez, simán átmehetnek az ilyen baromságok is.

2018. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ma 21:13

Tökéletesen igazad van. Annyi regisztrált kártyát veszek, amennyi kell. Értelme nincs az egésznek. Már azon kívül, hogy ezzel is piszkálják a becsületes embereket.

2018. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező és #2, #3

Ahhoz képest, hogy egy 3 perc alatt otthonról online elvégezhető feladat amit évente egyszer kell megtenni és hogy ezen feladatot megelőzően ott van róla a tájékoztató arról, hogy miért is kell megtenni, fogalmatok sincsen róla.

Ez nem baj, de ha ki is írod, akkor igencsak cifra szegénységi bizonyítványt állítasz ki magadról.

Van egyszerű módja, hogy ezt a jogaidat súlyosan sértő és igen bonyolult, nehéz és időigényes feladatot elkerüld: vegyél a fetöltős helyett előfizetéses kártyát, azt nem kell regisztrálni évente. Ennyi.

2018. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Van egyszerű módja, hogy ezt a jogaidat súlyosan sértő és igen bonyolult, nehéz és időigényes feladatot elkerüld: vegyél a fetöltős helyett előfizetéses kártyát, azt nem kell regisztrálni évente. Ennyi."


1. De ha nem akar venni akkor mi van?

2. Az, hogy te szeretsz sz.pni, nem jelenti azt, hogy más is szeret. Azt meg végképp nem, hogy a te furuly-aimádatodat elvárd mástól, netán, ráerőszakold másokra.

3. Tudod, a nyugati jogrendszerek olyanok, hogy néhány szemétláda miatt nem büntetik jószándékú emberek millóit.

Itt is csak ezt kéne tenni. Nem többet.

2018. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem sérti. Másrészt senkinek nem kötelező feltöltőkártyás telefont tartani. Ha túl durvának érzed, hogy évente egyszer be kell mutatni a személyidet, ne regisztráltass, és kész.
2018. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 22:58 Nagyon egy csőlátásod van. Sok helyen még net sincs, rengeteg idős van, akik pont azért veszik ezt, mert nem akarnak, tudnak havonta fizetni, arra meg pont jó, hogy néha pár forintot tesz rá valamelyik rokon és fel tudják hívni.

A másik, az a röhejes, a migráns, arabok, stb végett van és pont tőlük lehet most is regisztrált kártyát venni:))

2018. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Tudod, nekem is van idős rokonom akinek feltöltős kártyával van telefonja és mi rakjuk rá a pénzt, hogy tudjon telefonálni vele. Ahogyan azt is megoldjuk - évente egyszer - hogy elvégezze a szükséges regisztrációt. Mint írtam, online is lehetséges és alig pár percet vesz el az időből. Évente egyszer.

2018. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Riasztoba nezd meg muködik-e a kartya ,,,// En nem szeretek utolag fizetni , meg a Tizeneves fiataloknak is feltöltöst adnek ,, // Szerintem ha valaki "" fekete ,,bar ,,listas nem is kaphat ,, de nem tudom ,, nekem nem sikerult a NET regisztralas ,, Szerintem egy orszagba sincs ilyen ,,, Amig nalam a kartya Miert regisztraljam , kötelezni lehetne ha atadom , vagy eltunik jelentsem ,,,, Mivel INET regisztralas is van barkinek az adatait beirhatjak ,,,/// , esetleg a Whiskist ,,ha rabolni is mennek a kartyaval ,, Nem tudom a Migransok hova telefonalnak vele , En keveset inkabb netezek ,,, Köszi a valaszokat ,,
2018. jún. 29. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!