Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az lenne hogy,2 gyerekem van...

Az lenne hogy,2 gyerekem van és most jönn a 3 madik.6 hónapos terhes vissza menőleg menyi pénzt kel vissza kapnom a munkáltattómtól?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene a munkáltatónak fizetnie?
2018. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utólag szólok, ha Kolompár Alejandro újfent betette, nem fog fizetni a TESCO egyszeri juttatást.


Pörgessétek ki a CSOK-ot! Lesz új ház, tesa!

2018. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az szep, hogy a harmadik gyerek mar hat honapos terhes.
2018. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azér mer erre nem igényeltem meg még az adó kedvezményt! És ugye 3 hónapot be töltöte akkor 3 vagy annál több gyerekre 33 ezer/ gyerek jár ketőre kaptam 17500 most már 33 ezer /db és akkor csak vissza jár a 2 gyerekröl 15500 gyerekenként.
2018. jún. 5. 09:56
 5/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
És ez miért is a tudományok fórumban van?
2018. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
Na így már jobb.
2018. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ha pár tízezer forinton ennyit kell fillérb@$zózni, akkor minek 3 gyerek? Én annyi gyereket vállalok, amennyit becsületesen, MAGAMTÓL, kuncsorgás, pótlékok és segélyek nélkül fel tudok nevelni, és a kirepülését majd a későbbiekben LEGALÁBB annyival támogatni, higy ÖNERŐBŐL, cash-re, nem hitelre alá tudok tenni egy lakást, meg egy szaros autót. Ha ezt nem, vagy csak szűkösen látod egy gyerekre is, akkor mi a lóf@$znak kell a 2., 3., 4.,....? A minél több családi pótlék meg állami pénzelés miatt? Hát bravó.
2018. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7, alap IQ teszthez kötném a gyerekvállalást.



Sajnos sokan azért vállalnak gyereket, hogy parazitáskodjanak. Megélhetési gyereknevelés.


18 sincs és már tolja az ikerbabakocsiban a két krumplibogarat, mellette meg futkározik a 4 éves.

2018. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
VALASZRA VOLTAM KIVANCSI 1 van 2 sertes telepem hoza teszem 21 vagyok 2 plusz ithol van 10 magyar tarkam .... Ha vam ra lehetoseg hasznald ki enyi aki meg mulya az meg maragyon is ugy!!!
2018. jún. 5. 12:01
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Az adókedvezményt nem a munkáltató adja vissza. Adóbevallásban majd jövőre igényeled. Milyen munkáltatód van, ha 21 évesen a harmadik gyereket várod?
2018. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!