Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Youtube élő adásban lehet a...

Youtube élő adásban lehet a háttérzene egy rádióállomás élő adása?

Figyelt kérdés

Szeretnék youtube-on élő adást csinálni, a háttérzenét meg úgy oldanám meg, hogy ne nekem kelljen "műsorvezetés" közben keresgélni, meg ilyenek, hogy egy webrádió szólna halkan a háttérben.


Ha előzetesen írásos(.pdf) engedélyt kérek a rádió szerkesztőségétől a műsoruk youtube-ra történő átjátszására, legális ez így? Vagy a zenék kiadójától kéne az engedélyeket beszerezni?


Mert úgy hallottam, hogy ha pl. egy boltban szól a rádió, akkor a rádiónak kell jogdíjat fizetni. Ebből gondolom, hogy a rádió engedélye kell nekem.


Hülye vagyok a joghoz, szóval ha valaki ért hozzá, írja már le nekem részletesen az egészet!


A válaszokat előre is köszi. :)



2018. máj. 25. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez necces. Inkább ejtsd a bulit.
2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!