Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik akkor ha talált...

Mi történik akkor ha talált tárgyként viszek be a rendőrségre egy táskát és illegális dolgot találnak benne?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam a rendőrségen mert találtam egy kulcsot, be tudtam azonosítani, hogy milyen autóból esett ki és rendszámot is megmondtam, tehát elvileg már visszaadták.


Az merült fel bennem, hogy ha találok egy táskát vagy bármi tartót, én beviszem a rendőrségre és ott valami illegálisat találnak benne, akkor mi lesz ? Ilyenkor a megtaláló is gyanúsítható ? Lecsukhatnak a jóindulatom miatt?


2018. máj. 24. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz belőle.

Logikátlan és életszerűtlen lenne, ha elkövetőként besétálsz a rendőrségre és leadod a cuccot.

2018. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Tapasztalat, elővesz a rendőrség.

Pont ezért nem adok le semmit.

Nincs benne tulajra utaló, te vagy az egyetlen akit kérdezhetnek. Meg van a tulaj, de nincs meg a táska tartalma, akkor is téged vesznek elő.

2018. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Még akkor is problémázik a rendőrség, ha nem illegális amit leadsz. Haveromat elővették amikor leadott egy tárcát, mert a tulaj szerint nem volt meg az összes pénz. Ő semmit nem vett ki belőle, de hát az kit érdekel. Azért még hónapokig idézgették meg minden. Lecsukni nem fognak, de jól megszívhatod. Legjobb nem leadni semmit.
2018. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Ez Magyarorszag. Emlekszel a sracra, aki szolt a BKK-nak, hogy rossz a jegyvasarlas. Ot romma alaztak.
2018. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, valahol érthető, leadok valamit, problémás, kitől próbálnak infót szerezni, tőlem, mert én vagyok köthető a dologhoz.
2018. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 pedig egy logikátlanul, életszerűtlenül működő államban ez teljesen logikus, és életszerű.
2018. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!