Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez mennyire valószínű?

Ez mennyire valószínű?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt százalékoltak le skizofréniával és depressziós zavarral 53%. Idén októberben lesz a felülvizsgálat. Úgy tudom ez a betegség végleges és én gyógyszerek segitségével élek együtt ezzel. Valószínű hogy megkapom ismét? Csak így tudok megélni illetve 4 órás munkában dolgozni
2018. máj. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem 100%. Egyébként a Fogyatékossági támogatást megpróbáltad már igényelni?
2018. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én alapban nem értem, hogy miért nem százalékoltak le véglegesen? Ez sajnos nem olyan mint a nátha, hogy idővel elmúlik.

Igaz, az egyik rokonomnak öröklött érszűkületi betegség miatt szeletelgették a lábát, műlábai voltak és mankóval járt.

Nem mostani történet, vagy 20 éves, de őt is mindig visszarendelgették, hátha valami csoda folytán kinőnek a lábai.

2018. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ma már ez egy formaság hogy mindenkit behívnak.
2018. máj. 19. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
A depresszió gyógyítható. A skizofrénia pedig szinten tartható gyógyszerrel. Molnár f árpádnak is megy
2018. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ha már egyszer leszázalékoltak skizofréniával akkor másodszor is úgy lesz
2018. máj. 19. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es: Egyszer úgy magyarázták ezt, hogy folyamatosan fejlődnek a művégtagok, segédeszközök, ezért kell a folytonos felülvizsgálás, mert ugye akkor csökken a rokkantság a javuló feltételek miatt.


Persze a magyarországi bürokrácia és idióta szabályozás miatt teljesen esélytelen, hogy kapjon egy normális művégtagot.

Volt erről korábban egy hosszabb cikk, amiben bemutatták, mennyire abnormális, működésképtelen a rendszer.

2018. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a művégtagok fejlődnek, de csak ezért kár visszarendelni valakit, hogy van-e neki, hiszen arra a rövid időre ha akarja, le tudja venni - gondolom én.

Viszont az egy másik tészta, hogy a TB nyilvántartásból is látni, hogy valakinek van, vagy nincs, és csak akkor hívják be, ha valódi változás állt be. Az viszont gyakori eset, hogy ugyanazért a betegségért, ugyanazon szakvélemény alapján kevesebb százalékot adnak.

2018. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!