Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nèmetorszag torrentezès...

Nèmetorszag torrentezès büntetés? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Ma jött egy 600 eus büntetésem mivel illegálisan letöltöttem egy sorozatot.. az követő napokban még 2-3 dolgot töltöttem mielőtt érkezet volna a büntetés . Számíthatok további büntetésre? Rettentően ki vagyok bukva, ha a többi filmre is érkezik csekk én végzek magammal... Nincs ennyi pénzem..hiába kaptam részlet fizetést egyszerűen összetörtem aludni sem tudok rettegek hogy újabb csekekk várnak..
2018. ápr. 26. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Németországban ilyen a törvény.
2018. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Egy ork ***** válasza:
Ezért hasznos lehet bármilyen módszer, ami elfedi a kilétedet, pl. VPN. Nyilván vissza lehet követni, de ki fogja?
2018. ápr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Németországban valóban tilos, más se teszi, te se tedd. Ez egy ilyen ország.


Jobban jársz ha kifizeted, különben ráterhelik a fizudra és a schufádra is ráírják, úgy meg nem kaphatsz lakást meg hitelt a jövőben.

2018. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha fogadsz ügyvédet és jársz bíroságra, akkor levihetik a felére, amit fizethetsz részletekben.


Amúgy meg VPN. 1 éves előfizetés nekünk 12 euró. Ebbe nem halsz bele és jobb, mint havonta kapni a 600 eurós csekkeket.

2018. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 bizonyos sorozatot említenek amit 19-én szedtem le. De még utána is töltöttem pl 23-án arról nincs semmi.. szóval jöhet még újabb csekk? Nyilván ezt kifizetem de ha még több jön akkor vagyok igazán gondban....
2018. ápr. 27. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
jöhet. De sose értem mit torrentezik az, aki itt él és dolgozik, nem hiszem, hogy olyan xarul keres. Belehal, ha online nézi meg ha már nem akar fizetni. vagy netalán pár euróért havi előfizetést váltana? Arról már nem is beszélek, hogyha esetleg megvenné? tipikus fillérbaxó balkáni mentalitás, utána meg a sírás. 4 éve élek itt, de eszembe se jutott torrentezni. Pedig tudnám hogy kell hogy még büntetés se jöjjön sose. De minek?
2018. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszélj ügyvéddel. Messze nem olyan drága, mint a "büntetés" - és ha egyszer fizetsz, akkor bizony ki fogják küldei a többit is.


Az ügyvéd legrosszabb esetben is kiharcol egy alacsonyabb, egyszeri összeget - jobb esetben addig levelezgetnek, míg elévül (3 év, ha jól emlékszem).

2018. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kifizetted a teljes összeget vagy mentél ügyvédhez és bíróságra?
2020. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!