Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha meglátják a gázpisztolyt...

Ha meglátják a gázpisztolyt milyen következménye lehet?

Figyelt kérdés
Ha van viselésim gázpisztolyra és tegyük fel valaki azt meglátja, rendőrt hív. Olyankor mi történik? Természetesen rejtve volt viselve de valaki mégis kiszúrta..
2018. ápr. 17. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehetnek*
2018. ápr. 17. 22:45
 2/6 árokpart ***** válasza:
100%
Semmi. Megmutatod a pisztolyodat meg az engedélyedet és további szép napot kívánnak. Legfeljebb hozzáfűzik tanácsként, hogy legközelebb ügyelj arra, hogy ne lássa senki.
2018. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazoltatnak megmutatod a papírokat és ennyi.
2018. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy a valóságban ilyen nem történik hogy észreveszik, de megértem hogy fosol tőle az elején. Kb fél évig én is féltem tőle az elején, de ezt csak beképzeli a hülye agyunk, hogy mindenki biztos a derekunk környékét fürkészi fegyver után kutatva. 6 év alatt sosem volt baj, pedig egy évben több mint 300 napon nálam van
2018. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavar ha észreveszik. Ha nincs következménye.. De nyilván jobb ha nem.. Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 21. 01:41
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
A rendőrök mindig megkérdezik, hogy van-e Önnél szúró, vágó vagy egyéb fegyver! Ha nem is kérdezik, akkor is mondd el az átvizsgálás előtt, mert esetleg még megijednek. És náluk viszont éles fegyver van!
2018. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!