Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bliccelesnel ha mas cimet...

Bliccelesnel ha mas cimet adtam meg olyankor mi van?

Figyelt kérdés
Nev, szuletesi ido valodi. Cimkent gyorsan kitalaltam valamit ami mint utolag kiderult sajnos letezo cim valahol... Ilyenkor annak aki ott lakik lehet belole valami baja? Nyilvanvaloan nem ott lakom.. Es engem megtalalnak ha nem fizetek ennyi adat alapjan?
2018. ápr. 15. 17:57
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
66%
Ne aggidj...szerencsere meg fognak talalni
2018. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát, volt már itt olyan kérdés, hogy a ő címét adták meg és neki ment a büntetés :D
2018. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De en sajat adatokat adtam meg csak a cim volt mas igy masnak csaknem lesz baja nem?
2018. ápr. 15. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, ha az én címemre jönne bármilyen levél, amin nem az én nevem van, simán visszakerülne a postára. Nem nekem küldték.
2018. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo kamu kár hogy vagy nyolc éve személyit kérnek, vagy hivják s rendört aki bevisz ha nem tudod igazolni magad.
2018. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!