Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem árulta el a zene címét?

Miért nem árulta el a zene címét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap néztem Twitch-en egy élő (amerikai) közvetítést és ezalatt ment egy zene. Tetszett, így megkérdeztem, mi a címe, de a videós nem volt hajlandó elmondani. Annyit mondtak, hogy írjam be a dalszöveget googleba. Mivel nem értettem a dalszöveget, ezért nyilván nem tudtam/tudom beírni, meg is válaszoltam ezt nekik, erre sem kaptam érdemi választ.. az lenne tehát a kérdésem, hogy ez azért lehet, mert valami törvénybe ütköznének, ha elárulnák vagy csak szimplán nem akarták elmondani/nem volt kedvük/nem hittek nekem, stb.. Hozzáteszem, az nem lehet, hogy a videós nem tudja a címét, mert ő rakta be a számot..


Előre is köszönöm a választ, és elnézést, ha egy kicsit kusza a kérdés! További szép napot! :)



2018. ápr. 15. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak nyomorék volt. Miért nem shazamoztad le?
2018. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert rendesnek ismertem (ezek szerint nem az :c), azt hittem, elmondja. Illetve ez már este fele volt, aludtak mellettem, a fülesemen keresztül pedig gyengén hallotta volna a telóm, szóval nem hiszem, hogy megtalálta volna. De egyébként az lesz, mert visszanézhető. :D Köszi a választ
2018. ápr. 15. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor csinálom a fülesemen keresztül, szinte mindig megtalálja.
2018. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem találja :/ mondjuk lehet, hogy azért, mert 1. ez tényleg normális füles, tehát nem fejhallgató, hanem fülhallgató 2. szinte végigpo.. párdon, végigbeszéli ezt a részt xD
2018. ápr. 15. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldd el hátha ismerem.
2018. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!