Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyar allampolgarsag megszere...

Henike Dorka kérdése:

Magyar allampolgarsag megszerezése mennyi idő?

Figyelt kérdés
Szeretném be adni a magyar állampolgárságit mivel ukrán vagyok most de édes apám és mamám is magyarok és ök már megszerzték általuk szeretném .Valaki adta mostanába be és mennyi időbe telt ??Idő pontot is kell foglalni úgy tudom milyen hamarra szerezhetek időpontot ?? És milyen hamar bírálnak el?? Az én esetemben h apám és mamának is megvan már .helyes írásért elnézést de nem arra fegtettem most a hangsúlyt! Köszönöm a válaszoloknak előre is !

#magyar #álllampolgarsag
2018. ápr. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem az idő a kérdés.

Hanem az elvileg magyarországi lakcím, meg a vízsga, meg az ilyen apróságok.


De ha bemész egy okmányirodába ott elvileg elmondják.

2018. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4 hónap, egyszerűsítettel, ha nem kell hiánypótlás
2018. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 nem kell magyar lakcím sem vizsga, egyszerűsítettel tud kérni állampolgárságot 2010 óta ;)
2018. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm tudok az egyszerűsitesről és úgy akarom
2018. ápr. 14. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok
2018. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha Magyarországra kéred az esküt, akkor 3 hónap, ha nem, akkor kb fél év. Az, hogy a szüleid magyar állampolgárok, ebből az az előnyöd, hogy nem lesz szükséged annyi papírra, könnyebben megkapod így.
2018. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!