Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Piti dolog, mennyi joga van?

Piti dolog, mennyi joga van?

Figyelt kérdés
Az exem vett 3ève egy elektronikai eszközt, amikor elváltunk megadtam neki az árát. Most ügyvèddel ìrattatott nekem egy követelèst, hogy vagy adjam a gèpet vagy az árát. Nem vagyunk együtt 2 ève. Az èn hibám, hogy ilyen naìv voltam. Tènyleg fizetnem kell vagy odaadni neki a gèpet? Elèggè használt már.

2018. ápr. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az o szava van a te szavad ellen. O keri az arat, te mar odaadtad. Keress te is egy ugyvedet, aki ir egy valaszt az exed ugyvedjenek.
2018. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kellett volna dokumentálni, hogy visszaadod az árát, de mindig későn okos az ember.

Ami most kérdés, hogy a: kifizeted/odaadod b: pereskedsz (ami szintén viszi a pénzedet)

Hogy melyikkel jársz jobban így hogy a gép árát nem tudjuk nem tudnám megmondani.

2018. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!