Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Thome internet bekötés,...

Thome internet bekötés, kábelszakadásnál ilyen esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, a mi házunknál a thome kábel anno a szomszéd előtt lévő kis dobozkából lett elhúzva.

A thome emberkéi kijöttek már egyszer ezt onnan tudom (de ezt nem kérdeztem meg sajnos) Azonban, ők mikor épitkeztek valószínűleg elvágták véletlenül a kábelt (vagy más okból). Valamilyen oknál fogva a lényeg az hogy előttük a lerakott térkő alatt jelez a gép hogy kábel szakadás van. Ilyen esetben hogy nézne ki a hiba kijavítása? ki köteles állni a felszedés lerakás költségeit (gondolok a térkőre). A szolgáltató állja e, vagy a szomszéd kötelessége ezt állni, vagy nekem (mivel nekem kell) vagy hogy néz ez ki. Köszönöm


2018. ápr. 1. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aki megrongálta annak kell helyreállítani is vagy a helyreállítás költségeit fizetni.
2018. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az nem biztos hogy ők a hibásak, csak az hogy ott kábel el van szakadva.
2018. ápr. 1. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj a szolgáltatóddal hogy neki mi az álláspontja.
2018. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!