Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büncselekmény ha valaki a...

Büncselekmény ha valaki a fején hordja a sálat?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 31. 11:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Legalja legalja
2018. márc. 31. 11:27
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Amit a cikkben ír hogy mindenki elhiszi azt ami a tévében folyik ugyan ez igaz a cikkre is hogy sokan ezt is benyalják. Emiatt senkit nem fognak bevinni a rendőrségre sem leigazoltatni. Istenem -. -"
2018. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A Simicska sajtó szánalmas propaganda cikkét olvashattuk. :) Amúgy miért lenne gyűlölködés, ha illegális migránsnak néznek valakit? Örvendetes, hogy működnek még a magyarság önvédelmi reflexei, és szóltak a hatóságnak, nézzenek utána a dolognak. Ebben jobban állunk, mint a nyugatiak.
2018. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

ma 11:35


önvédelmi reflex LOOL te se leszel hülyébb :-D mellesleg még ha migráns is lett volna, neadjisten legálisan itt tartózkodó, akkor is ki kell rá hívni a rendőrséget? te sehol se vagy a nyugathoz képest a fajgyűlőlettel és a rasszizmussal. mert ez már az. de te szerinted biztos az Origo a mérvadó igaz?

2018. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez az ország menthetetlen. Egyre mélyebbre süllyed ebbe a fideszes posványba.
2018. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3.


Igen, mivel bűncselekmény.


Szerintem is a cikk, a kérdéssel együtt az alja.

2018. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

"Egy ideig Szombathelyen éltem és dolgoztam, most a barátommal Villachban lakunk. Nem egy török, arab és más muszlim vallású embert ismerünk, kollégáink, barátaink között is vannak muszlimok és soha senkinek semmilyen problémája nem volt velük odakint."


Jó értem én, hogy Villach a világ közepe, de nagyon sokaknak meg VAN problémája a "bevándorló hátterű" emberekkel Nyugat Európában. Néha robban ez - az, lőnek, gázolnak meg ilyesmi.


Vagy tudom ajánlani Calais, Zeebrugge környékét, olyan kis cuki emberek azok a migránsok.

2018. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem rosszabb ez, mint amikor 2006 os időszakban csak azért igazoltatott a rendőrség, és kutatták át minden holmimat, mert fekete nadrágban, és a kárpátia zenekar valamelyik pólójában közlekedtem az utcán. Még a mobiltelefonomba is belenéztek, híváslista, üzenetek, stb.

Nem szólhattam semmit, hiszen igazoltatásnak alávetni magamat állampolgári kötelesség.

2018. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt nem írta meg az újság sem. A rendőr pedig bunkón elmagyarázta, hogy "talán nem kellett volna fasisztának öltözni".
2018. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
egy szeles napon kendőben mászkáltam a nagy Budapest utcáin (nem kis faluban!), és igen, engem is "migránsnak" néztek. Azóta próbálom feldolgozni a traumát.
2018. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!