Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem zaklatásért a...

Feljelenthetem zaklatásért a kormánypropagandát?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van belőlük. Állandóan hívogatnak, ha letiltom az egyik számukat, akkor újról hívnak, vagy hangüzenetet hagynak.

Ma pl. azzal éreztek fontosnak felcsörgetni éjszakás után (nem némíthatom el a telefonom, mert bármikor kaphatok fontos hívást. De fontos hívást nem kapok, csak ezt a szart), hogy Vona megalázott egy nőt, és emlékezzek majd erre, mikor szavazni kell.

ARRA biztosan emlékezni fogok, hogy ki volt az a barom állat, aki HÓNAPOKON KERESZTÜL b*szogatott a rühes telefonjaival.

Meg se tudom kérni őket, hogy állítsák már le magukat és töröljenek a rendszerükből, mert csak egy robotot szoktam hallani. Soha nem járultam hozzá ahhoz, hogy nekem akár levelet küldjenek, akár e-mailt, akár telefonon hívjanak, azt se tudom, honnan van meg nekik a számom, mivel le van titkosítva és még a telemarketingesek se hívtak fel soha, csak ezek a köcsögök.


2018. márc. 28. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Értelme nem lenne feljelenteni. Szerinted ki ítélkezne a te javadra, mikor mindenhol a Fidesz emberei ülnek?

Ha ez a hívogatás nem tetszik (én is utálom) két dolgot tehetsz: nem rájuk szavazol, hanem a legesélyesebb ellenzéki jelöltre (taktikai szavazás), illetve ha végképp nem bírod, elmégy egy értelmes országba.

2018. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem tudsz tenni, feljelentheted, de nem indítanának eljárást.
2018. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg nem lehet letiltani a számot?
2018. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Szavazz az ellenzékre ha az ellenzék győz már nemsokáig kell hallgatnod a fidesz süket dumáját.
2018. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hehehhe ügyes kérdés feltevés. Olyan kis bújtatott propaganda...
2018. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!