Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Honnan tudhatom meg, hogy a végrehajtási per (amit 1992-ben indítottam) nem évült-e el?

Figyelt kérdés
Gyermektartás díjra (18 évre 3500 Ft/hó) és a volt közös lakásból ki nem fizetett hatszázezer forintra kértem a végrehajtást 26 éve, de érdemben az ügyben semmi nem történt. A végrehajtó is nyugdíjba ment már, évekkel ezelőtt átadta az ügyet a fiának. Na, azóta se egy levél, se egy értesítés, a végrehajtót semmilyen formában nem lehet elérni, több fórumon is téma, hogy akinek az ügye (mármint adósnak) hozzá került, nyugodtan alhat, soha senki nem fogja háborgatni a tartozása miatt.

2018. márc. 19. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"a végrehajtót semmilyen formában nem lehet elérni"


Hát ezt azért kétlem. 26 év alatt egyszer sem érted el? Sem telefonon, sem személyesen? Most viccelsz?

2018. márc. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt a végrehajtót nem lehet elérni, aki pár éve átvette az ügyet a nyugdíjba vonuló apjától. Így van pontosan: se telefonon, se személyesen, se levélben. Sehogy! Volt több próbálkozás és nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
2018. márc. 23. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozz itt információhoz jutni, ha így sem megy, akkor tegyél bejelentés a kamaránál:


[link]

2018. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!