Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvénybe ütközik-e a WC...

Törvénybe ütközik-e a WC papírra való számla nyomtatás?

Figyelt kérdés

A kérdést komolyan kérdezem, az 500ft-os kulcsmásolásról szerintem lehetetlen más fajta számlát adni.

Van egy ősrégi bontásra itélt Mátrixnyomtató, amin a minap fedeztem fel, hogy kiválóan nyomtat WC papírra és zsebkendőre, a számlázó program megírása nem jelentene gondot...



2018. jan. 23. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én tejes zacskók belsejére nyomtatok. Nem kötöttek bele.
2018. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, szerintem lehetnénk társtulajdonosok.
2018. jan. 23. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
A számlákat néhány évig (kb 8) kell megőrizni, ha addig kibírja és olvasható, szerintem nem kifogásolható. Számlázóprogramként viszont nem használhatsz akármit, arra külön jogszabály van.
2018. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2/2: Erre is van megoldásom:

A programot telefonra irom meg, a hatterben fog futni, és figyelni fogja a 'nyomtass számlát' kifejezést, majd továbbítsa az azután felvett hangot egy Win10-es gépre, amin a Cortana értelmezi azt és másodperceken belül kezd nyomtatni a nyomtató.

Ellenőr legyen a talpán, aki ebbe a számlázó programba beletud kötni.


Amugy van olyan kasszagépem is, amin van nyárig érvényes SmartCash, viszont nem tudom, hogy azt hogyan tudom összehozni a matrix nyomtatóval.

Ment a zöld kéz!

2018. jan. 23. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Számlatömb is van a világon, ha már nem telik normális megoldásra.
2018. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem ütközik törvénybe de milliós bírságot fogsz kapni ha hiányozni fognak a következő adóellenőrzésnél
2018. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2018. jan. 24. 07:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"a számlázó program megírása nem jelentene gondot"


Már említették ugyan, de azért szólok, hogy csak auditált szoftverrel szabad számlát nyomtatni.

2018. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Microsoft Word-el legális-e számlát nyomtatni?
2018. jan. 25. 05:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Legális de csak paoírtörlőre
2018. jan. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!