Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyibe kerül egy fellebezés?

Tsubaki126 kérdése:

Mennyibe kerül egy fellebezés?

Figyelt kérdés
Anyám most vált el és a bíró Anyumnak itélt mindent a gyereket és a házat is. Az apám pedig ez ellen fellebezni akar. 30 napja van hogy kiköltözzön a házból es 15 van esélye arra hogy fellebezhet. Arra lennék kiváncsi hogy a fellebezés az mennyibe kerül és hogyha 30 napon belul kiköltözik de fellebez akkor ő vissza jöhet ide??

2018. jan. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem a fellebbezés mindenkinek alapvető joga, tehát ingyenes. Én legalábbis amikor fellebbeztem egyes ügyekben, sosem kellett érte fizetnem, csak arra kellett figyelni, hogy határidőben történjen. Igaz, azok nem ilyen súlyú ügyek voltak...
2018. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a bíró is elmondta ezt a dolgot hogy fizetos lesz mert az iteletet mar ki hirdette es anyume elvileg minden de fellebezhet. Rendorok is mondtak hogy az penzbe fog kerulni mert ehhez mar ugyved kell mivel a vagyoni dolgokrol lesz szó.
2018. jan. 9. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetéktörvényben benne van. Pertárgy értékének egy bizonyos százaléka az ejlárási illeték, perorvorslat esetén is.
2018. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1: Jogi kérdést a JOG kategóriába!

2: Ugye megkaptátok a az ítéletet?

Azon minden ott van.

2018. jan. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fellebbezésnél már saját ügyvédet kell fogadnod az pedig nem kevés pénzt fog elkérni
2018. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!