Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közös megegyezéssel való...

Közös megegyezéssel való válás mikor emelkedik jogerőre?

Figyelt kérdés
Szeretné az válaszolna aki volt már hasonló szituációba ! a történet röviden , belementem a közös megegyezésbe hogy ne legyen évekig húzódó per a férjem kifizetett a lakásból és most döbbentem rá hogy a hazásságunk alatt külön bankszámláján gyűjtött pénzből és az sem akarja ide adni ami a vagyon leltárban nekem van feltüntetve :(
2018. jan. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
F--sza. Akkor készult már erre gondolom,gyerek van? Mondjuk mindegy ha van. Általában a vagyontárgyak a fontosak mindkét félnek sajnos. Szuleim is anno mindenen vitáztak a csilláron is csak rajtunk nem. :(
2018. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Akkor fordulj ügyvédhez, most már pénzed is van rá. Ha lemondtatok a fellebbezési jogról, azonnal jogerőre emelkedik a végzés (jó eséllyel ez történt, ha közös megegyezéssel mentetek), úgyhogy ez a hajó valószínűleg elment, új eljárást kell indítani.
2018. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-snek válasz nincs közös gyerek , csak szabadulni akartam a pertől mert rámegy az ideg rendszerem ! Mikor rájöttem megcsal meglop a megtakarításunk az ő nevén volt ! Legyen tanússág mindenkinek ne menjen bele hogy a férj számláján legyen a közös megtakarítás most még az edénykészleen is vita van meg a kávés kanálon mert azt nem tüntettem fel nem hittem ilyen pitiáner senki !
2018. jan. 4. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Sajnálom kérdező. Én végig éltem a szuleim 7 éves cirkuszát,ott is minden szaron ment a vita,meg a sajátomat,ahol hasonloan lehuztak megcsaltak. Kitartás.
2018. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1, Köszi szépen ! Kell hozzá idegrendszer annyi biztos ....
2018. jan. 5. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!