Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van garázsom ezért nem jár...

Van garázsom ezért nem jár parkolóbérlet, viszont nem férek be az autóval ezért nem tudom használni, de beleköt az önkormányzat, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Fizetős lett az utcán, ami nem gond mert több pénze lesz az önkormányzatnak, és lehet, hogy lesz stadion is. Viszont megkértem a bérletet, de nem adnak mert van garázsom, de nekem nagy autóm van és se a bejáratnál nem férek be se a kapun. Swiftre méretezték, Swiftem is áll ott, csak hóba használom vagy jégbe hátsó kerekessel nem megyek semmire.


Felebezek akkor kijönnek és megnézik, hogy hogyan nem tudok oda beparkolni, demonstrálnom kell nekik vagy egyszerűbb lesz a tesco parkolóba ( 4 km) parkolok vagy 80 ezeret fizetni csak azért évente, hogy a saját házam előtt a saját autómmal merek parkolni.


Rendeletben úgy van, hogy 500 méteren belül van garázsa vagy garázsbérleménye, nekem ez 299 méter.


2017. dec. 1. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Add el a garazsat.
2017. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add el az autót, és vegyél kisebbet.
2017. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"... , de nem adnak mert van garázsom, de nekem nagy autóm van és se a bejáratnál nem férek be se a kapun"

Ez már a te problémád. Van garázsod, tehát a lehetőséged meglenne rá, hogy autóval ott parkolj. Az, hogy akkora autót vettél, ami nem fér be, már egy másik történet.

A felebbezés előtt ajánlom, hogy olvasd el a jogszabályt, mit ír a garázsról: ha nem részletezi külön, hogy használhatónak kell lennie, elég csak annyi, hogy van, ne töltsd vele az idődet feleslegesen.

2017. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam, kiadtam egyik ismerősömnek a garázst lakásban lakik és nincs helye a biciklijének télre. :) Most még mindig van garázs tulajdonom csak ki van adva :)
2017. dec. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!