Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben a helyzetben mit tudnak...

Ebben a helyzetben mit tudnak velem csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok 2 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen ahonnan kaptunk a telepen egy lakást párommal.

De bárcsak ne mentünk volna bele mert ez a 2 év maga volt a pokol. Gondolok itt a kiszolgáltatottságra a pénz megvonásra kihasználásra jha és h a kollégáknak is kivagyunk szolgáltatva...

Na de ennek hamarosan vége mivel költözünk

Na már most revans képpen arra gondoltam h van itt egy tv kb 50-60e ft újonnan de már több mint 2 éve vette a főnök és a blokk meg egy sima médiamarktos számla is nálunk van amin nincsenek az adatai gondoltam költözéskor magunkal visszük de kicsit tartok pl h rendörség és ilyenek.

Szerintetek mit tudnak velem csinálni ha fel is jelent ? És stb. ? De nálam a blokk meg a számla de még a doboza is amin nincsenek az adatai !


2017. nov. 6. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Itt kérsz tanácsot, hogyan lophass büntetlenül?

.

Persze, vigyed el nyugodtan! - legfeljebb a lapát után nézel másik munkahelyet. Olyat keress, ahova mostani nem tud utánnad nyúlni! (Legcélszerűbb a közmunka.)

2017. nov. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem keszpenzzel fizette, hanem bankkartyaval, akkor azt akkor is tudja bizonyitani, hogy az ove, ha nincs nala a szamla.

En nem szorakoznek egy 50-60-ezres tv-ert.

2017. nov. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55 ezer osztva 2x365-tel, az napi 75 forint revans az elmúlt két évért, de ennyi csak a tévé új korában volt az ára, most már töredéke. Megéri ezen filózni egyetlen percig is? Nem.
2017. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vidd el,inkább karistold össze a képernyőjét :D
2017. nov. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor legalább azt is kifizettetik vele!
2017. nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kp fizette am értem
2017. nov. 6. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye is, ha már erkölcstelen vagy! Annak a tv-nek a tulajdonjogát nem csak azzal lehet bizonyítani, hogy kinél van a blokk. Márpedig aki idegen dolgot azért vesz el, hogy azt eltulajdonítsa, lopást követ el. Az a tv neked idegen dolog, mert nem a te tulajdonod.
2017. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erkölcstelen csak bosszú vágyal teli ;) de nem is gondolom komolyan el is követném
2017. nov. 6. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:
"Kádár népe bontsd ki zászlód itt a helyed..."
2017. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!