Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felrobbantotta a szódás a...

Felrobbantotta a szódás a szódás üvegeim, és nem fizette ki, nem adott másikat hanem elküldött, mi ennek a jogi útja? Hogy tudnám kifizettetni velük (nem akarják kifizetni az árát)?

Figyelt kérdés
Lényegébe, egy szódás töltőüzem van itt nem messze, és oda járok a szódásballonjaim töltetni, és 2 rekeszt vittem, és a töltős sráccal vitába keveredtünk, és bosszúból szétdurrantotta előttem az összes szódás üvegem(a töltővel durrantatta szét), teljesen eláztam, és még azt mondta hogy "ez üzemi baleset, nem fizetjük ki". Főnöke csak nevetett a dolgokon, nem veszik komolyan, de nekem kellenének a szódás palackjaim... Segítsetek légyszíves

#jog #kidurrant a szoda
2017. okt. 27. 23:52
1 2
 11/11 Molyember ***** válasza:
Mi történt ebben az ügyben, hogy ki kellett emelni a kérdést több mint egy év után?
2018. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!