Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elektromos cigi folyadekra...

Elektromos cigi folyadekra milyen vam szabalyok vannak?

Figyelt kérdés
Valaki nagyon okos ugye kitalalta hogy kezeljuk ugy az ecigit mint a rendes cigit... (csak ott lehet szivni ahol cigizni is, jovedeki ado igy lassan 3szor annyiba kerul mint par eve...) Tehat szeretnek behozni ecigi folyadekot sajat hasznalatra Szerbiabol mondjuk ha epp arra jarok. Milyen mennyisegben hozhatok be vammentesen vagy akarhogy? Tud valaki ebben nekem segiteni?

2017. aug. 22. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Eliqua-n rendelj alaplevet aromával és keverd saját magadnak. A dohányboltban ha jól tudom 1500-1600 forintért vannak a liquidek (sosem vettem onnan, csak hallottam), ha pedig otthon kevered magadnak, akkor pedig megvagy 300 forintból, ha drágább aromát veszel, akkor 400 forint lesz a 10 mili.
2017. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!