Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi bajom lehet abból, ha jól...

Mi bajom lehet abból, ha jól megütöm a főnökömet?

Figyelt kérdés

Én is nő, ő is,csak egy kisfőnökszerű

Az állásom nem érdekel,ugy is itt akarom hagyni

De már túl sokat tűrtem,ma nem sok hiányzott,hogy jól képenvágjam (nem vagyok erős tulzottan,bár ő sem,nem lenne 8 napon tulgyógyuló sérülése)


Lenne belőle bármi bajom?

(még ajánlás se kell tőlük)


2010. máj. 20. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%
örülj hogy van munkád te majom, nyüszi nyüsz kikészííít jáááj.... fürdőskurv@
2010. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom komcsi elvtárs megint ide írt. :)
2010. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én mindig azt mondom,hogy gyere el emelt fővel!Ne állj boszút,mert az a lelkeden szárad,hagyd a francba!Nem ér meg annyit,hogy egy hüly ek@va miatt bíróságra járkálj!Nem kell bosszút sem állni!4Kébzeld el milyen lenne és hol tartana a világ,ha mindenki bosszút állna a főnökén!Majd visszakapja ezt még az élettől!!!Egyébként biztos egy idegesítő frigid rib@nc aki teljes elnyomásban él ...lehet hapija sincs...biztos azért csesztet mindenkit,mert nem boldog!Hidd el,ez egy szánalmas ember,nem kell vele törődni!Neked már csak két hétig kell elviselned őt...de neki egy életen át saját magát!!Előbb-utóbb senki nem marad meg mellette!Lehet nincsenek barátai sem!!Te ahogy kilépsz a melóhelyedről,becsukod magad mögött az ajtót azzal a mozdulattal hagyd is magad mögött az ezzel járó problémákat!És fordítva is így legyen!ne ássa be magát a mindennapjaidba,ne törődj vele!Mert azzal csak eléri a célját:tönkretesz az életedből egy pár órát...amit kellemesen is tölthetnél!!!ne agyalj rajta és ne lássa,hogy idegesít amit csinál!!Az rosszabb neki!!ezt beszéld meg a munkatársaiddal is!!!Ne vegyétek föl a dolgot!Nevessetek,ha nincs ott ,érezzétek jó magatokat a jelenléte nélkül és ezt adjátok a tuttára is valahogy!Csináljatok közös programot nélküle pl:bográcsozást a szabadban és az errő készített fotókat nézegessétek meg a szünetben,vagy beszéljetek róla milyen jó volt,úgy,hogy jusson el a fülébe!Rakjatok kmi fényképeket számára is látható helyre,akár készíthettek csapatépítő faliújságot is!!!ettől ideges lesz és mégjobban fog benneteket piszkálni,de nektek legalább lesz kin nevetni,lesz kiről sztorizni....versenyezzetek ki tudja a legjobban kihozni úgy a sodrából,hogy közben mindvégig kedvesek vagytok vele!!!!Ha ehhez az kell ,hogy néha hülyének is tettetitek magatokat!Megéri!!!Lesz min nevetnetek!!!!

Hajrá!!

2010. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!