Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok a romákhoz Finnors...

Mit szóltok a romákhoz Finnországban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 19. 18:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2010. máj. 19. 18:40
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
hallottam már a sztorit. (nemzetiségtől függetlenül.) megérdemelték.
2010. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
meg bizony...
2010. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
itthon is ezt csinálják,vidéken!mármint nem lelövik őket hanem a cigányok haladnak faluról falura letarolva a termést,télen az erdőt.csak a finnek nem veszik be a megélhetési bűnözést mert OLYAN NINCS!
2010. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is ismertem már a történetet. Itt is be lehetne vezetni ezt a rendszert. Ha egy háznál kapnának a lefűrészelt csövűből biztosan elmenne a kedvük a lopástól.
2010. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
az embernek joga van ahhoz,hogyha rátámadnak megvédje magát.De ugye ez Magyarország, lassan ha megüt egy bűnöző téged,akkor téged visznek be....
2010. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi volt a neve annak az idős bácsinak (talán Bernát? majdnem mentelmi jogot kapott),aki a kertjét árammal védte a tolvajok ellen, mégis ő fázott rá.

Magyar törvény: csak ha életveszélyben vagy, akkor üthetsz, magyarán ha az orrod előtt viszik el a kocsidat, és lerúgod a tolvajt, még te bűnhődsz, mert nem voltál életveszélyben. Ekkora baromságot.

És a tulajdon szentsége? Smafu?

2010. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a finneké.
2010. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Néhány medve jól jönne nálunk is (ombudsmannak)!
2010. máj. 19. 21:25
 10/14 A kérdező kommentje:

A medve, a róka és a farkas elmennek a munkanélküli hivatalba, munkát keresni, mert nagyon éheznek.

Az ott dolgozó szakember ki is közvetíti őket a megfelelő helyre. A rókát egy baromfiudvarba segítőnek, a farkast egy birkanyájhoz szintén segítőnek, míg a medvét egy téglagyárba melósnak.

Eltelik két hét, találkoznak. A róka hülyére verve, csont soványan, a farkas szintén, a medve pedig szépen kigömbölyödve.

Ki-ki elmeséli, hogy vele mi történt.

- Két napig jól ment sorom - mondta a róka - de mikor a gazda rájött, hogy én tizedelem az állományt, akkor fogta a kapát, kaszát, kutyát és mindent, amivel ütni lehet, egyszóval helybenhagytak. Azóta is alig ettem valamit.

Azt mondja a farkas:

- Ugyanígy jártam én is, két napig Hawaii, aztán mikor a pásztor rájött, hogy miért hibádznak a birkák, hát kaptam én is mindent, csak jó szót nem. Azóta se ettem semmit, mert még a fogaimat is kiverték...

Mire a medve:

- Nézzétek gyerekek, nekem nem lehet okom a panaszra, a téglát nem lopják, a cigányokat meg nem számolják...

2010. máj. 20. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!