Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha igazi orvosi igazolásom...

Ha igazi orvosi igazolásom van, betöltöttem már a 14. életévemet és az utcán sétálok éppen, majd egy rendőr megállít igazoltat, akkor mit tehet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazoltathat.
2017. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kerdest lehet h nem ertem :D miert ne igazoltathatna? mirol van az orvosi igazolasod? hogy fugg ez ossze azzal, hogy igazoltathat e?
2017. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Arra gondolsz, hogy iskolaidőben állít meg a rendőr?

Igazoltat, elmondod, hogy betegség miatt nem vagy iskolában, ő pedig javasolja, hogy akkor indulj egyenesen haza. Vagy az orvoshoz. Esetleg elkísér.

2017. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igazoltat... Hallottam olyat bár hamis igazolással, amelyre rá is jöttek, hogy telefonált a rendőr a szülőknek és az iskolának. Csak én most megyek majd az orvostól és mivel soká megy a buszom, gondoltam elmegyek sétálni.
2017. ápr. 19. 09:07
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi van? Mi köze a rendőrnek a te orvosi igazolásodhoz? A személyi igazolványodat fogja elkérni, nem azt!
2017. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Iskola időben tudtommal iskolában kéne lennem. :D
2017. ápr. 19. 10:49
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ott kéne, de azt nem a rendőr dolga számon kérni hanem a tanáré. Hová jársz, fogyatékos képzőbe?
2017. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megállítja, hogy szabályszegő vagy és ezért lecsuknak pár hétre, utána pedig mehetsz követ törni egy nagy darab csákánnyal a kőfejtőbe, napi 16 óra munka és enni csak néhány néhány darab száraz kenyeret kapsz, inni meg a pocsolya vizét, de csak akkor ha esik az eső. Szerintem ezt nem akarod, menjél szépen vissza az iskolába.
2017. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerinted a hatóságokba nem szorult annyi józanész, hogy ahhoz, hogy elmenj az orvoshoz, meg kell tenned a lakás és az orvos közti távot oda és vissza?

Illetve ha már "betegszabadságon" vagy, akkor csak és kizárólag az ágyban fekve teát szürcsölve létezhetsz?

Ne légy már demagóg...


Igazoltatni igazoltathat kortól, igazolástól és npszaktól függetlenül. Bár gyanítom barátodat sem teljesen ok nélkül igazoltatták, hisz ki a tök igazoltat egy gyereket csakúgy?

2017. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyenre nem mennek rá, egy iskola elrendelhet szünetet is.

Ha csoportosan a plázában örjöngtök több napon keresztül, az már gyanús.

2017. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!