Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a Berhidán...

Mi a véleményetek a Berhidán szolgáló rendőrröl?

Figyelt kérdés
[link] Én azt mondom,végre egy rendőr aki képes rendet vágni a romák közt...,igy kéne az összessel tenni!És ezek nem olyan ártatlan romák,a tv2 csak azt felejti el közölni,hogy ezek bűnbandák akik lopnak(mint mondták is és nem csak egy virágot..),és megkeseritik az ott lakók életét!!
2010. máj. 10. 19:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy mégtöbb ilyen zsaru kéne, felénk is volt egy öreg rendőr, aki verte a cigányokat, ha balhéztak, olyan tisztelet övezte, hogy hihetetlen. Már meghalt szegény.
2010. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
nem való rendőrnek az ilyen...szépen is néznénk ki ha az önbíráskodás lenne a rendőr feladata..
2010. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jah,csak azt nem tudod(meg én se),hogy milyen fenyegetést kaphatott az a rendőr a cigóktól,hogy igy járt el...

Én már láttam olyat itt Bp-en,hogy egy sörözőhöz kihivták a járőrt,mert valami rendbontás volt..,és a rendőr kb a felszereléssel együtt volt 50 kg:D Az ott lévő biztonsági védte meg a rendőrt,hogy nehogy bántsák a rendbontó cigók...

Ennek legalább tekintélye van és talán el is rettenti a garázdákat és kétszer meggondolják,hogy elkövessék-e azt a lopást v. bármit!mig nem került Berhidára ze a rendőr addig káosz volt ott közbiztonság terén...,miért addig nem voltak ott rendőrök????Vagy milyen rendőrök azok,puhap.csűek?

2010. máj. 10. 20:13
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez nem fér bele a demokráciába. Bocsi.


http://www.youtube.com/watch?v=Am3gsMD36-o

2010. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Kéne pár exzsaru/exkatona önkényes igazságosztó, akik törvényen felül cselekednek:) hamar kitakarítanák a mocskot, akár cigus akár fehér akár zsidaj... a mocsok az mocsok, és nem a színétől/vallásától lessz vki bűnöző.
2010. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És ugye milyen jól táncol...
2010. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:14


Ezt nekem reflektáltad?

2010. máj. 10. 20:22
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Mifelénk mért nincsenek ilyen derék emberek ?
2010. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lopni és akkor nem fog pofán vágni a rendőr.
2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ez igy van..,biztos nem ártatlan emberekkel járt el igy!
2010. máj. 10. 20:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!